Wstecz Wstecz

SPAWARKI

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem czeskiego producenta spawarek TIGER i FENIX. Oferujemy szeroki zakres urządzeń MMA, TIG, MIG/MAG, jedno i trójfazowych do prac produkcyjnych jak i domowego użytku. Spawarki są projektowane i produkowane w Czechach we własnych fabrykach, objęte 2 letnią gwarancją.
MATERIAŁY SPAWALNICZE

METALWELD jest Polskim producentem wysokiej klasy materiałów spawalniczych o szerokim zakresie zastosowań. Posiadamy w ofercie szeroką gamę elektrod, prętów i drutów spawalniczych. Wysoka jakość jest potwierdzona licznymi certyfikatami jakości i wysokimi opiniami użytkowników. Jako ich bezpośredni przedstawiciel zapewniamy najniższe ceny, a w razie potrzeby kontaktujemy się z technologami w celu dobrania odpowiednich materiałów pod potrzeby klienta.AKCESORIA SPAWALNICZE


Posiadamy w asortymencie szeroki wachlarz akcesoriów spawalniczych. Części eksploatacyjne i uchwyty MIG/MAG, TIG, MMA, przyłbice samościemniające, reduktory, maski, filtry, przewody i inne. Uchwyty MMA i masowe składane na miejscu według upodobań klienta.